Oferujemy Usług Opiekuńczych nad studentami oraz uslug pośrednictwo studia w Wielkie Brytanii

Zgodnie z prawami w Wielkiej Brytanii, jeszeli rodzice mieszkają za granicą i maja dziecko poniesziej 18 roku zycia studujac w Wielkie Brytanni, musza oni wyznaczyć opiekuna w UK w sytuacjach awaryjnych. British Guardianship ma ponad 10-letnie doświadczenie z międzynarodowych usług edukacyjnych i doskonale rozumjemy potrzeby i problemy uczniów i ich rodziców.

Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i zaoferujemy Ci najlepszych opcje dostępnych usług.

Również jesteśmy w stanie udzielić wszelkie informacji na temat kursów, opłat, stypendiów, procedur aplikacyjnych, koszty utrzymania, życia studenckiego w Wielkiej Brytanii i zakwaterowania (w szkole z internatem, z rodzina goszczącej lub akademikach).

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim naszym klientom jak najwyższego poziomu usług oraz pomóc przy wybranie odpowiednie szkołę, kolegium lub uniwersytet który najlepiej bedzie odpowiadac twoje dziecko.

Kursy, opłaty, stypendia, pośrednictwo w składania wniosków, koszty utrzymania, życie studenckie w Wielkiej Brytanii i zakwaterowanie

Separator

Rozpocznie skladanie wniosku

Zacznie Teraz!

Wybór szkóły w Wielkiej Brytanii jest złożonym i czasochłonnym procesem. Poprzez skontaktowanie się z naszymi doradcami otrzymasz pełną konsultację edukacyjną od eksperta w tej procedurze i zaoszczędzić swoj cenny czas i pieniądze. Zespół British Guardianship pomaga zagranicznym studentom ubiegać się o studia na uniwersytecie w Wielkiej Brytanii zarówno na poziomie licencjata, jak i podyplomowym.

Nasze partnery uniwersyteckie są bardzo dobrze znane ze swoich osiagniecia akademickich, różnorodności kursów i dobrą lokalizacji. W zależności od kursu, który Cię interesuje; Nasz zespół doradców zapewni Państwu najlepsze dostępne opcje oparte zarówno na rankingach uniwersyteckich, jak i w rankingach poszczególnych kursów.

Możemy zagwarantować, że Twoje dziecko zostanie przyjęte w najlepszym dostępnym szkole z internatem lub uniwersytet w Wielkiej Brytanii.

Nasza usługa dotyczy:

Szkoły języka angielskiego
Letnie kursy juniorów
Szkoły z internatem
Szkoły prywatne
Uniwersytety
British Guardianship UK Boarding School Placement Service

Złożyć podanie do UK Boarding School

British Guardianship oferuje wiele profesjonalnych i dobrze znanych szkół z internatem rodzinom, które chcą wysyłać swoje dziecko do Wielkiej Brytanii. Dzięki nasze partnerom i bliskie kontaktom z ponad 200 szkół z internatem w Wielkiej Brytanii, rodzice zagranicy będą mogli skorzystać z kontaktem naszego doradcy ktore wyjasni dokladnie brytyjskiego systemu edukacjiny. Upewniamy się, że wszyscy studenci są umieszczani w odpowiedniej niezależnej szkole z internatem.

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ!
British Guardianship UK Junion Summer School Placement Service

Ucz się w letnie szkole UK

British Guardianship oferuje letnie kursy języka angielskiego w Wielkiej Brytanii, które są krótkie (maksymalnie 8 tygodni), intensywne kursy języka angielskiego podczas wakacji szkolne, przeznaczone głównie dla studentów od 8-go roku zycia, którzy chcą latem spędzić czas w Wielkiej Brytanii. Twoje dziecko będzie sie cieszyć poznawać Wielkiej Brytanii podczas nauki języka angielskiego. Letnie kursy są idealne dla młodych, nastolatki, dorosłych, oraz male grupy.DOWIEDZ SIE WIĘCEJ!
British Guardianship UK University Placement Service

Ucz się w Uniwersytet w UK

British Guardianship pomoże Ci ubiegać się o miejsce w niektóre z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, z których wiele zalicza się do czołówki 200 najlepszych na świecie. Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu w usłudze w Wielkiej Brytanii, jesteśmy tutaj aby zapewnić Państwu profesjonalną i niezbędną poradę, która pomoże ci uzyskać prawidłowe informacje z uniwersytetów i kursów uniwersyteckich na temat wniosków wizowych i przygotowania dokumentów. Wszytko to co niezbedne jest pakowanie walizki.

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ!

Wniosek o uslugi UK Guardianship Service

British Guardian oferują kompleksowe pakiety uslugi i wsparcie 24/7. British Guardianship jest akredytowane przez AEGIS, Association of Educational Guardians for International Students. Wszyscy nasi pracownicy są szkoleni przez lokalną radę ochrony dzieci w Brighton.

DOWIEDZ SIE WIĘCEJ!
STANDARDOWY
£500 Termly
PAKEIT PREMIUM
£1000 Termly
British Guardianship edukacyjny opiekun dla twojego dziecka.
Do trzech stałych wizyt monitorujących
Organizujemy odbierania i odprowadzenie na lotnisko
Dodatkowe rezerwacje transportu (kolej, autokary, taksówki)
24-godzinny kontakt w sytuacjach awaryjnych z opiekunem
Pomóc w znalezieniu odpowiedniego zakwaterowania u rodziny goszcząca.
Sprawdzenia rodziny goszcząca oraz dodatowych opiekunów.
Pomoc przy wyborze odpowiedniej szkoły w razie potrzeby
Pomoc z aplikacją szkolną
Uczestnictwo w spotkania szkolnych
Raporty akademickie
Pomoc w wyborze przedmiotów na poziomie GCSE i A- Levels.
Organizowanie kursów języka angielskiego lub wycieczek edukacyjnych podczas wakacji szkolnych
Pomoc przy wizyt wizowych / rejestracji policji.
Monitorowanie pieniędzy kieszonkowych


Aby dowiedzieć się więcej o usługach British Guardianship, prosze o kontakt z nami za pomocą poniższych danych kontaktowych lub zostaw wiadomość za pomocą formularza kontaktowego. Odpowiemy na wszystkie pytania w ciągu 2 dni roboczych. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny.

Poniedziałek - Piątek: 9.00 - 18.00 GMT

Email: info@britishguardianship.com

Telefon: +44(0)1273 764 704


Skontaktuj się z nami

“Zaoferuj swoim dzieciom życie zmieniające doświadczenie w Wielkiej Brytanii"Partners & Accreditations

Tier 4 Visa
UK Study
British Uni
ABG Acreddited
Safe Schools Partner