ارائه خدمات گاردینشیپ (سرپرستی)درزمان اقامت در انگلستان ، مدارس شبانه روزی و دانشگاه برای دانش آموزان علاقمند به تحصیل در انگلستان

بر اساس قانون بریتانیا، دانش آموزانی که هنگام تحصیل در انگلستان زیر 18 سال سن داشته و والدین آنها در خارج از کشور انگلستان زندگی می کنند ، نیاز دارند که یک سرپرست مقیم در بریتانیا درزمان اقامت در انگلستان داشته باشند و مدرسه بتواند در شرایط اضطراری با این سرپرست مقیم در ارتباط باشد.

موسسه British Guardianship، يکي از موسسات معتبر در این زمینه گاردینشیپ (سرپرستی) مي باشد و همچنین به علاقمندان تحصيل در انگلستان، در زمينه نحوه انتخاب مرکز آموزشي، دوره آموزشي، اخذ پذيرش تحصيلي و رواديد تحصيلي از مراکز آموزشي دبيرستاني شبانه روزی دانشگاهي و زبانهاي خارجي، خدمات مشاوره اي ارايه مي دهد و هماهنگي هاي لازم جهت انتقال و اسکان دانشجويان ايراني را نيز، انجام مي دهد.

تیم ما خوشحال برای پاسخگویی به تمام سوالات شما می باشد.

تیم ما همچنین قادر به ارائه اطلاعات جامع در مورد دوره ها، هزینه ها، هزینه های تحصیلی ، هزینه های زندگی، زندگی دانشجویی در انگلستان و محل های اسکان (مدرسه شبانه روزی، خانواده های میزبان / اقامت در خانه و یا خوابگاههای دانشجویی) می باشد.

هدف ما این است که به شما بهترین خدمات گاردینشیپ (سرپرستی) در مدرسه، کالج یا دانشگاه را ارائه دهیم.

Separator

گاردین یا همان سرپرست تحصیلی تمام تلاش خودرادر راسنای حفاظت و ترویج رفاه دانش آموز انجام خواهد داد.

British Guardianship UK Boarding School Placement Service

ثبت نام در مدارس شبانه روزی در انگلستان

مدارس شبانه روزی در انگلستان به مؤسساتی گفته میشود که نه تنها دانش آموزان در آن درس میخوانند بلکه در آن زندگی میکنند. دانش آموزان از سنین ۸ تا ۱۹ میتوانند در این مدارس جهت ادامهٔ تحصیل تا مقطع دبیرستان در انگلستان برای راه یابی به دانشگاههای انگلستان نام نویسی کنند. در این مدارس علاوه بر زبان انگلیسی ریاضیات، علوم پایه، ادبیات، ورزش تاریخ، و غیره تدریس میشود.

مدارس شبانه روزی انگلستان به استانداردهای بسیار خوبی دست پیدا کرده اند، آمار نشان میدهد ۸۰ درصد از دانشآموزان دورهٔ راهنمایی را با نمرات ممتاز سپری می کنند.

تمام مدارس شبانه روزی انگلستان به طور منظم مورد بازدید بازرسان دولتی قرار میگیرند، بنابراین تا پدران و مادران با خیال آسوده فرزندانشان را در این مدارس ثبت نام کنند. تمام دانش آموزان در این مدارس تشفیق میشوند تا در فعالیتهای ورزشی، هنری و موسیقی شرکت کرده و اوقات خوبی را پشت سر بگذارند

بیشتر بدانید
British Guardianship UK Junion Summer School Placement Service

دورههای تابستانی زبان انگلیسی

این دورههای کوتاه و فشردهٔ زبان انگلیسی همراه با یک تعطیلات خوب و بیاد ماندنی همراه میباشد، شما با فرهنگ و طرز زندگی مردم انگلستان، همزمان با آموزش زبان انگلیسی آشنا خواهید شد، این کلاسهای آموزشی زبان انگلیسی بصورتی ارائه خواهد شد که تمام موارد درسی را شامل شود که معمولا ترکیبی از پروژهها و امتحانات آمادگی خواهد بود، چون تعطیلات تابستان بیشتر ۸ هفته نمیباشد، لذا برنامههای تحصیلی طوری چیده شدهاند تا دانش آموزان زبان انگلیسی در این مدت زمانی حداکثر استفاده را از این دورههای زبان انگلیسی ببرند.

کرسهای تابستانی به طور معمول برای نوجوانان ایدهآل میباشد، کلاس زبان انگلیسی معمولان برای سن ۸ سال ارائه میشد و بیشتر از ۱۵ نفر در کلاس نمیباشد.

این دورههای زبان انگلیسی در انگلستان، تمام نقاط آموزشی را تحت پوشش قرار میدهد تا مهارتهای زبان انگلیسی دانش آموزان را در این زمان کم به حداکثر برساند..


بیشتر بدانید
British Guardianship UK University Placement Service

مشاوره تحصیلی در دانشگاه در کشور انگلستان

قادر به پاسخگویی به تمامی سوالات شما و همچنین ارائه مشاوره تحصیلی در خصوص یافتن رشته مورد علاقه و دانشگاه واجد شرایط بر اساس نیازهای شما میباشد. لازم به ذکر است که تمامی دانشگاهها و کالجهای همکار با شرکت British Guardianship مورد تأیید وزارت علوم و تحقیقات در کشور جمهوری اسلامی ایران میباشند.

خدمات ذکر شده شامل اخذ ویزا و پذیرش در سطوح ذیل میباشد

دورههای کارشناسیUndergraduate degree, Bachelor-degree

دورههای آمادگی کارشناسی ارشدPre-Masters-

دورههای کارشناسی ارشد Postgraduate degree, Masters


بیشتر بدانید

ارائه خدمات گاردینشیپ (سرپرستی)درزمان اقامت در انگلستان

بر اساس قانون بریتانیا، دانش آموزانی که هنگام تحصیل در انگلستان زیر 18 سال سن داشته و والدین آنها در خارج از کشور انگلستان زندگی می کنند ، نیاز دارند که یک سرپرست مقیم در بریتانیا درزمان اقامت در انگلستان داشته باشند و مدرسه بتواند در شرایط اضطراری با این سرپرست مقیم در ارتباط باشد.

موسسه British Guardianship، يکي از موسسات معتبر در این زمینه گاردینشیپ (سرپرستی) مي باشد و همچنین به علاقمندان تحصيل در انگلستان، در زمينه نحوه انتخاب مرکز آموزشي، دوره آموزشي، اخذ پذيرش تحصيلي و رواديد تحصيلي از مراکز

آموزشي دبيرستاني شبانه روزی دانشگاهي و زبانهاي خارجي، خدمات مشاوره اي ارايه مي دهد و هماهنگي هاي لازم جهت انتقال و اسکان دانشجويان ايراني را نيز، انجام مي دهد.

بیشتر بدانید'


خدمات ما، لطفا فرم ذیل رو پر کرده و به ایمیل ذیل ارسال کنید لطفا برای اطلاع بیشتر از


ایمیل:ایمیل: info@britishguardianship.com

تلفن: +44(0)1273 764 704


تماس با ماPartners & Accreditations

Tier 4 Visa
UK Study
British Uni
ABG Acreddited
Safe Schools Partner