Servis poručníctva (guardianship) - služba zákonného zástupcu pre zahraničných študentov vo Veľkej Británii počas denného štúdia na internátnej škole.

Podľa platných zákonov vo Veľkej Británii, rodičia, ktorí žijú mimo územie Veľkej Británie by mali zabezpečiť lokálneho poručníka (guardian) - zákonného zástupcu pre každé dieťa pod 18 rokov. British Guardianship je súkromná študentská agentúra s oficiálnym certifikátom od AEGIS na poručníctvo s viac ako 10 ročnou skúsenosťou v oblasti štúdia na internátnych školách, jazykových pobytov, letných jazykových pobytov, štúdia na stredných a vyšších stredných školách (colleges) a štúdia na vysokých školách.

Náš tím preto rozumie potrebám študentov rôznych vekových kategórii ako aj rodičov a sme tu pre vás. V ponuke máme rôzne služby preto ak máte prípadné otázky ohľadom internátnych škôl, kurzov, poplatkov, štipendií, procesu registrácie a prijatia, výdajov na bývanie a študentského života vo Veľkej Británii, neváhajte nás kontakovať.

Našim cieľom je poskytnúť najlepší lokálny študentský a poručnícky servis a pomôcť vám pri výbere internátnej školy, strednej a vyššej strednej školy ako aj univerzitného štúdia pre vaše dieťa.

Separator

Prečo si vybrať práve British Guardianship?

Dobrá starostlivosť o deti a ich rodičov

Naša zodpovednosť a podpora vzdelávacie opatrovníka presahuje služby nájdenia vhodného ubytovania počas prázdnin a voľna, alebo zabezpečenia transferu na a z letiska. Veríme, že dieťa potrebuje ďaleko väčšiu starostlivosť,a emocinálnu podporu pri odlúčení od rodičov v novom prostredí inej krajiny. Naša spoločnosť a naši vzdelávací poručníci stoja vždy na strane rodičov a navštevujú školu pravidelne, za účelom komunikácie medzi školou, žiakom a rodičom a stálej podpory.

Záruka na ochranu vášho dieťaťa.
British Guardianship je akreditované AEGIS asociáciou pre medzinárodných študentov (the Associatin of Educational Guardians for International Students). Naša spoločnosť taktiež spolupracuje s Child Safe asociáciou, ako prvá v rámci Anglicka ocenená zlatou medailou členstva v 2015.

24/7 podpora v núdzi
British Guardianship ponúka širokú sieť kvalitných poručníkov a opatrovníkov tzv. „Host-family” čo najblžšie k škole. Vždy sa snažíme byť nápomocní v prípade núdze a potreby. Naša 24/7 linka podpory je dostupná všetkým naším študentom, rodičom a opatrovníkom. Sme tu pre vás a vaše dieťa.

"Vzdelávací opatrovník urobí všetko pre to, aby ochránil a podporoval blaho žiaka".Začni proces zápisu už dnes!

Registruj sa teraz!

Výber a zápis na najlepšie školy vo Veľkej Británii je komplexný a časovo náročný proces. Ušetrite čas a kontaktujte našich študentských poradcov a expertov v oblasti štúdii vo Veľkej Británii, a dostanete úplnú konzultáciu a individuýlny prístup počas celého procesu až po zápis a prijatie. Naša spoločnost spolupracuje osobne s veľkým počtom školských inštitúcii a priamo s oddeleniami na zápis a príjem nových študentov zo zahraničia. Náš tím expertov a poradcov je tu pre vás pre všetky úrovne štúdia vo Veľkej Británii.

Naše oficiálne partnerské univerzity, sú veľmi dobre známe pre ich akademickú kvalitu, široký výber kurzov a najlepšie lokácie fakúlt. Na základe vašich preferencíí náš tím poradcov vám pripraví ponuku všetkých dostupných možností podľa poradia a kvality univerzíť a jednotlivých kurzov.

Garantujeme vám, že vaše dieťa bude prijaté podľa možností na najlepšiu internátnu školu alebo univerzitné štúdium vo Veľkej Británii.

Náš študentský servis sa zameriava na nasledujúce:

Kurzy Anglického Jazyka
Letné Jazykové Pobyty
Internátne Školy
Súkromné Fakulty
Univerzity
British Guardianship UK Boarding School Placement Service

Zápis na internátnu školu vo Veľkej Británii

British Guardianship má širokú ponuku kvalitných a akreditovaných internátnych škôl pre Slovenských rodičov, ktorí by radi poslali ich dieťa študovať do Veľkej Británie. Využite naše poradénské služby a skúsenosťi v oblasti edukačného sýstemu vo Veľkej Británii, ktoré výchádajú s našej oficiálnej spolupráce s viac ako 200 internátnymi školami vo Veľkej Británii. Vždy dbáme, aby naši študenti boli umiestnený v tých najlepších internátnych školách.Dočítaj sa viac!
British Guardianship UK Junion Summer School Placement Service

Zápis na letný jazykový pobyt vo Veľkej Británii

British Guardianship ponúka letné jazykové pobyty vo Veľkej Británii. Letné jazykové pobyty sú krátke (max. 8 týždňov), intenzívne kurzy Angličtiny, s úžasnou možnosťou ako stráviť letné prázdniny a spoznať Veľkú Britániu. Letné jazykové pobyty pre juniorov sú ideálne pre deti od 8 rokov, ktoré chcú príjsť do Veľkej Británie počas leta a chcú sa zdokonaliť v Anglickom jazyku. Letné kurzy okrem štúdia ponúkaju plný program zábavy, spoznávania a rôznych letných aktivít.


Dočítaj sa viac!
British Guardianship UK University Placement Service

Zápis na univerzitu vo Veľkej Británii

British Guardianship ponúka študentské služby pre zápis na univerzitu a univerzitné štúdium vo Veľkej Británii. Prihlás sa a študuj na najlepších univerzitách vo Veľkej Británii. S viac ako 10 ročnou skúsenosťou v oblasti univerzitného štúdia, sme tu pre vás vám poskyntúť profesionálnu pomoc, poradenstvo a informácie pri výbere vysokej školy, univerzitných kurzov, zápise a študentských víz.
Dočítaj sa viac!

Zápis na poručníctvo vo Velkej Británii

Špeciálny program od British Guardianship ponúka kompletné balíčky a nonstop 24/7 podporu. British Guardianship je oficiálne akreditovaný od AEGIS (Association of Educational Guardians for International Students) a náš personál a všetci legálni poručníci sú zaškolení od Brighton Local Safeguardiang Children Board in Safeguarding Children (LSCB).

Docítaj sa viac!
ŠTANDARD
£500 Termly
Premium
£1000 Termly
British Guardianship poručník pre vaše dieta
3 individuálne návštevy školy a študenta za účelom monitoringu.
Zabezpečenie prevozu z a na letisko
Dalšie dopravné rezervácie (vlak, autobus, taxi)
24/7 núdzový kontakt počas term-time
Vyhľadávanie vhodnej hostiteľskej rodiny a ubytovania
Overenie hostiteľskej rodiny
Asistencia pri výbere internátnej školy
Asistencia so zápisom na internátnu školu
Návšteva rodičovského združenia
Správa akademického vývoju a pokroku
Pomoc pri výbere maturity GCSE a A-level predmetov
Zabezpečenie jazykových kurzov alebo výletov počas prázdnin
Pomoc pri stretnutiach ohladom víz a registrácie na polícii,
Monitoring vreckového

*Ceny služieb na vyžiadanie nie sú zahrnuté a budú prirátané k finálnej sume.


Pre viac informácii o službách British Guardianship, prosím kontaktujte nás emailom , kontaktných formulárom alebo chatom. Budeme sa snažit vám odpovedať do 2 pracovných dní.

Otváracie hodiny: Pondelok - Piatok v čase 9:00 - 18:00 GMT

Email: info@britishguardianship.com

Telefón: +44(0)1273 764 704


Kontaktujte nás!

“Ponúknite vašim detom skúsenosť, ktorá im zmení život."Partners & Accreditations

Tier 4 Visa
UK Study
British Uni
ABG Acreddited
Safe Schools Partner