Moksleivių iš užsienio valstybių edukacinė globa bei stojimo procedūros į uždaras mokyklas ar universitetus Jungtinėje Karalystėje organizavimas.

Jungtinės Karalystės teisė reglamentuoja, kad kiekvienas jaunesnis nei 18 metų moksleivis besimokantis mokykloje ar studentas studijuojantis universitete, kurio tėvai gyvena ne Jungtinėje Karalystėje, nelaimės ar nenumatytų aplinkybių atveju privalo turėti globėją gyvenantį Jungtinėje Karalystėje. British Guardianship tarptautinio išsilavinimo paslaugas teikia jau daugiau nei 10 metų ir supranta moksleivių bei jų tėvų poreikius bei rūpesčius.

Su malonumu atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus bei padėsime išsirinkti Jums labiausiai tinkantį paslaugų rinkinio variantą. Taip pat suteiksime Jums išsamią informaciją apie studijų programas, mokesčius, stipendijas, paraiškų mokytis pateikimo tvarką, pragyvenimo išlaidas, moksleivio/studento gyvenimą Jungtinėje Karalystėje bei apgyvendinimą (Uždaras mokyklas, priimančias šeimas/apsistojimą šeimoje, studentų gyvenamąsias vietas).

Mūsų tikslas yra suteikti geriausias edukacines moksleivio Globos Paslaugas bei padėti išsirinti labiausiai Jūsų vaikui tinkančią mokyklą, kolegiją ar universitetą.

Separator

Pradėkite stojimo procedūrą dabar

Pateikite paraišką dabar

Paraiškų teikimas į geriausias mokyklas Jungtinėje Karalystėje ir tinkamos mokyklos pasirinkimas yra sudėtingas ir daug laiko užimantis procesas. Susisiekus su mūsų patarėjais Jums bus suteikta išsami šių procedūrų ekspertų konsultacija, išskirtinai gerai pažįstame specialistus organizuojančius moksleivių ir studentų priėmimą į daugelį mokyklų ir universitetų. British Guardianship turi darbuotojų komandą specialiai skirtą padėti užsienio šalių studentams įstoti į bakalauro ar magistro studijas Didžiosios Britanijos Universitetuose.

Bendradarbiaujame su universitetais garsėjančiais savo akademiniais pasiekimais, studijų programų įvairove bei skirtingomis lokacijomis. Priklausomai nuo Jus dominančios studijų krypties mūsų patarėjų komanda pateiks individualiai Jums geriausius variantus, tiek pagal paties universiteto reitingą, tiek pagal kiekvienos studijų programos reitingą.

Mes galime garantuoti Jūsų vaiko priėmimą į geriausią Jūsų pasirinktą uždarą mokyklą ar Universitetą Jungtinėje Karalystėje.

Mes atliekame stojimo procedūras į:

Anglų kalbos mokyklas
Vasaros kursus vaikams ir paaugliams
Uždaras Mokyklas
Privačias Kolegijas
Universitetus
British Guardianship UK Boarding School Placement Service

Pateik paraišką mokytis Uždaroje mokykloje Jungtinėje Karalystėje

Šeimoms norinčioms leisti savo vaiką mokytis Jungtinėje Karalystėje British Guardianship siūlo platų kvalifikuotų ir gerai žinomų uždarų mokyklų pasirinkimą. Glaudžiai bendradarbiaujame su daugiau nei 200 uždarų mokyklų Jungtinėje Karalystėje, mūsų patarėjai išskirtinai gerai žino ir supranta britų švietimo sistemą, kas leidžia suteikti visą reikiamą informaciją užsienyje gyvenantiems tėvams. Pasirūpiname, kad visi į mus besikreipiantys mokiniai mokytųsi jiems tinkamoje privačioje uždaroje mokykloje.SUŽINOKITE DAUGIAU!
British Guardianship UK Junion Summer School Placement Service

Pateikite paraišką mokytis vasaros mokykloje Jungtinėje Karalystėje

British Guardianship siūlo trumpalaikius iki 8 savaičių trukmės vasaros kursus vykstančius Jungtinėje Karalystėje, tai intensyvūs Anglų kalbos kursai, paprastai skirti moksleiviams nuo 8 metų, kurie nori vasaros metu aplankyti Jungtinę Karalystę ir leisti laiką mokantis anglų kalbą. Galėsite mėgautis Jungtinės Karalystės pažinimu besimokydami anglų kalbą. Vasaros kursai puikiai tinka jauniems pilnamečiams bei jaunesnių paauglių grupėms.


SUŽINOKITE DAUGIAU!
British Guardianship UK University Placement Service

Pateikite paraišką studijuoti universitete Jungtinėje Karalystėje

British Guardianship padės atlikti stojimo procedūras į vienus geriausių Universitetų visoje Didžiojoje Britanijoje, daugelis iš jų patenka į pasaulio geriausių universitetų top 200-uką. Turime daugiau nei 10 metų patirties organizuojant stojimo procesą, suteiksime visą reikiamą informaciją ir patarimus, pradedant universitetais, studijų programomis, baigiant reikiamais turėti dokumentais atvykstant į Jungtinę Karalystę.
SUŽINOKITE DAUGIAU!

Pateikite paraišką pasinaudoti edukacinio globėjo Jungtinėje Karalystėje paslauga

British Guardianship siūlo Jūsų poreikiams pritaikytus programų paketus bei pagalbą 24/7. British Guardianship yra akredituota AEGIS, Tarptautinių Moksleivių Edukacinių Globėjų Asocijacijos. Visi mūsų specialistai yra apmokomi vaikų saugos Brighton Apskrities Vaikų Saugos Tarnybos.

SUŽINOKITE DAUGIAU
Standartinis
£500 Termly
Premium
£1000 Termly
British Guardianship edukacinis globėjas Jūsų vaikui
Iki trijų apžvalginių vizitų per trimestrą
Pasitikimas Oro Uoste ir transportas iki apgyvendinimo vietos
Papildomo transporto užsakymas (traukinių, autobusų, taksi)
Pagalba 24/7 mokslo metų laikotarpiu
Apgyvendinimo tinkamoje šeimoje radimas
Edukacinio globėjo ir šeimos kurioje apsistoja moksleivis biografinė patikra
Pagalba tinkamos mokyklos pasirinkime
Pagalba teikiant paraiškas mokykloms
Dalyvavimas mokyklos organizuojamuose tėvų susirinkimuose
Akademinės pažangos ataskaitų teikimas
Pagalba renkantis pagrindinio (GCSE) ir A lygio programas
Anglų kalbos kursų ar ugdomųjų ekskursijų mokyklos atostogų laikotarpiu organizavimas
Palyda vykstant į vizos ar registracijos policijoje vizitus
Kišenpinigių paskirstymas ir priežiūra

*Papildomos Paslaugos suteikiamos pagal pageidavimą, tačiau gali kainuoti papildomai.


Norėdami sužinoti daugiau apie British Guardianship teikiamas paslaugas maloniai prašome susisiekti su mumis žemiau nurodytais kontaktais arba palikite mums žinutę pasinaudodami užklausos anketa internetiniame puslapyje. Į visus Jūsų klausimus atsakysime per 2 darbo dienas. Skubiais atvejais prašome skambinti.


Darbo valandos: Pirmadienis - Penktadienis 9:00 - 18:00 GMT
Email: info@britishguardianship.com
Telefonas: +44(0)1273 764 704
Susisiekite su mumis!

"Suteik savo vaikui gyvenimą keičiančią patirtį Jungtinėje Karalystėje."Partners & Accreditations

Tier 4 Visa
UK Study
British Uni
ABG Acreddited
Safe Schools Partner