Servis poručnictví (Guardianship) pro zahraniční studenty ve Velké Británii během denního studia na internátní škole.

Podle platných zákonů ve Velké Británii, rodiče, kteří žijí mimo území Velké Británie by měly zajistit lokálního poručníka (guardian) pro každé dítě do 18 let. British Guardianship je soukromá studentská agentura s oficiálním certifikátem od AEGIS na poručnictví s více než 10 letou zkušeností v oblasti studia na internátních školách, jazykových pobytů, letních jazykových pobytů, studia na středních a vyšších středních školách (colleges) a studia na vysokých školách.

Náš tým proto rozumí potřebám studentů různých věkových kategorii jakož i rodiče a jsme tu pro vás. V nabídce máme různé služby proto pokud máte případné dotazy ohledně internátních škol, kurzů, poplatků, stipendií, procesu registrace a přijetí, výdajů na bydlení a studentského života ve Velké Británii, neváhejte nás kontakt.

Našim cílem je poskytnout nejlepší lokální studentský a svěřenecký servis a pomoci vám při výběru internátní školy, střední a vyšší střední školy i univerzitního studia pro vaše dítě.

Separator

Proč si vybrat právě British Guardianship?

Dobrá péče o děti a rodiče
Naše odpovědnost a podpora vzdělávací opatrovníka přesahuje služby nalezení vhodného ubytování během prázdnin a volna, nebo zajištění transferu na a z letiště. Věříme, že dítě potřebuje daleko větší péči, a emocinálnu podporu při odloučení od rodičů v novém prostředí jiné země. Naše společnost a naši vzdělávací poručníci stojí vždy na straně rodičů a navštěvují školu pravidelně, za účelem komunikace mezi školou, žákem a rodiči.

Záruka na ochranu vašeho dítěte.
British Guardianship je akreditované AEGIS asociací pro mezinárodní studenty (the Associatin of Educational Guardians for International Students). Naše společnost také spolupracuje s Child Safe asociací, jako první v rámci Anglie oceněna zlatou medailí členství v 2015.

24/7 podpora v nouzi
British Guardianship nabízí širokou síť kvalitních poručníků a opatrovníků tzv. "Host-family" co nejblíž k škole. Vždy se snažíme být nápomocni v případě nouze a potřeby. Naše 24/7 linka podpory je dostupná všem naším studentům a rodičům. Jsme tu pro vás a vaše dítě.

“Vzdělávací opatrovník udělá vše pro to, aby ochránil a podporoval blaho žáka.”Začni proces zápisu!

Registruj se nyní!

Výběr a zápis na nejlepší školy ve Velké Británii je komplexní a časově náročný proces. Ušetřete čas a kontaktujte našich studentských poradců a expertů v oblasti studii ve Velké Británii, a dostanete úplnou konzultaci a individuýlny přístup během celého procesu až po zápis a přijetí. Naše společnost spolupracuje osobně s velkým počtem školních instituci a přímo s odděleními na zápis a příjem nových studentů ze zahraničí. Náš tým expertů a poradců je tu pro vás pro všechny úrovně studia ve Velké Británii.

Naše oficiální partnerské univerzity, jsou velmi dobře známé pro jejich akademickou kvalitu, široký výběr kurzů a nejlepší lokace fakult. Na základě vašich preferencí náš tým poradců vám připraví nabídku všech dostupných možností podle pořadí a kvality univerzit a jednotlivých kurzů.

Garantujeme vám, že vaše dítě bude přijato podle možností na nejlepší internátní školu nebo univerzitní studium ve Velké Británii.

Náš studentský servis se zaměřuje na následující:

Kurzy Anglického Jazyka
Letné jazykové pobyty
Internátne Školybr
Soukromé Fakulty
Univerzity
British Guardianship UK Boarding School Placement Service

Zápis na internátní školu ve Velké Británii

British Guardianship má širokou nabídku kvalitních a akreditovaných internátních škol pro České rodiče, kteří by rádi poslali jejich dítě studovat do Velké Británie. Využijte naše poradenské služby a zkušenosti v oblasti edukačního systému ve Velké Británii, které výcházejí s naší oficiální spolupráce s více než 200 internátnimi školami ve Velké Británii. Vždy dbáme, aby naši studenti byli umístěný v těch nejlepších internátních školách.

Dočti se více!
British Guardianship UK Junion Summer School Placement Service

Zápis na letní jazykový pobyt ve Velké Británii

British Guardianship nabízí letní jazykové pobyty ve Velké Británii. Letní jazykové pobyty jsou krátké (max. 8 týdnů), intenzivní kurzy Angličtiny, s úžasnou možností jak strávit letní prázdniny a poznat Velkou Británii. Letní jazykové pobyty pro juniory jsou ideální pro děti od 8 let, které chtějí přijít do Velké Británie během léta a chtějí se zdokonalit v angličtině. Letní kurzy kromě studia nabízejí plný program zábavy, poznávání a různých letních aktivit.

Dočti se více!
British Guardianship UK University Placement Service

Zápis na univerzitu ve Velké Británii

British Guardianship nabízí studentské služby pro zápis na univerzitu a univerzitní studium ve Velké Británii. Přihlas se a studuj na nejlepších univerzitách ve Velké Británii. S více než 10 letou zkušeností v oblasti univerzitního studia, jsme tu pro vás vám poskyntúť profesionální pomoc, poradenství a informace při výběru vysoké školy, univerzitních kurzů, zápisu a studentských víz.


Dočti se více!

Zápis na poručnictví ve Velké Británii

Speciální program od British Guardianship nabízí kompletní balíčky a nonstop 24/7 podporu. British Guardianship je oficiálně akreditován od AEGIS (Association of Educational Guardians for International Students) a náš personál a všichni legální opatrovníci jsou proškoleni od Brighton Local Safeguardiang Children Board in Safeguarding Children (LSCB).

Dočti se více!
STANDARD
£500 Termly
PREMIUM
£1000 Termly
Poručník pro vaše dítě
3 individuální návštěvy školy a studenta za účelem monitoringu.
Zajištění převozu z a na letiště
Další dopravní rezervace (vlak, autobus, taxi)
24/7 nouzový kontakt během volna
Vyhledání vhodné hostitelské rodiny a ubytování
Ověření hostitelské rodiny
Asistence při výběru internátní školy
Asistence se zápisem na internátní školu
Návštěva rodičovského sdružení
Správa akademického vývoji a pokroku
Pomoc při výběru maturity GCSE a A-level předmětů
Zajištění jazykových kurzů nebo výletů během prázdnin
Pomoc při setkáních ohledně víz a registrace na policii
Monitoring kapesního

*Ceny služeb na vyžádání nejsou zahrnuty a budou připočteny k finální částce


Pro více informací o službách British Guardianship, prosím kontaktujte nás emailem na , kontaktních formulářem nebo chatem. se snažit vám odpovědět do 2 pracovních dnů.

Otevírací hodiny: Pondělok - Pátek v čase 9:00 - 18:00 GMT.

Email: info@britishguardianship.com

Telefón: +44(0)1273 764 704


Kontaktujte nás zde!

“Nabídněte vašim dětem zkušenost, která jim změní život."Partners & Accreditations

Tier 4 Visa
UK Study
British Uni
ABG Acreddited
Safe Schools Partner